Сальник диференціала / маточини MB 59X72X12/12.5 NBR B1BASLX7 (вир-во Corteco) 12012242B UA22
  • В наявності
  • Код: 6900376899-omg
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сальник диференціала / маточини MB 59X72X12/12.5 NBR B1BASLX7 (вир-во Corteco)
КОД ТОВАРУ
АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12012242B
(Corteco)
Характеристика
Властивість
Вага (кг)
код УКТЗЕД
Базова одиниця
шт.
Країна виробництва
уточнюйте
Ширина упаковки
70
Висота упаковки
10
Довжина упаковки
70
Внутрішній діаметр 1 [мм]
59
Матеріал
NBR (бутадієн-нітрильний каучук)
Зовнішній діаметр 1 [мм]
72
12
Висота 2 [мм]
12,5
Захист від пилу
з пилозахисним краєм
Імпортовано
Так
КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
Виробник Артикул Виробник Артикул Виробник Артикул
Lemforder 11201 Lemforder 1120101 WILMINK WG1223011
ЗАСТОСУВАННЯ
Марка / Модель Марка / Модель Марка / Модель
Сальник Mercedes-Benz COUPE (C123)
Характеристики
Основні
Код запчастини12012242B
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
ВиробникCorteco
МатеріалNBR
Конструктивні особливостіЗ пилозахисним кожухом
Висота12 мм
Внутрішній діаметр59 мм
Зовнішній діаметр72 мм