
Фільтр повітряний JEEP CHEROKEE 2.0-3.2 13- (вир-во DENCKERMANN) A146994 UA22
410 ₴
- В наявності
- Код: 69101325181-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний JEEP CHEROKEE 2.0-3.2 13- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101325181

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A146994
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | K52022376AA | ALFAROME/FIAT/LANCI | K52022378AB | ALFAROME/FIAT/LANCI | K52022378AA |
| Blue Print | ADA102257 | CHRYSLER | 52022378AA | CHRYSLER | 52022378ab |
| DENCKERMANN | A146994 | JEEP | 52022378AB | MANN-FILTER | C27047 |
| WIX FILTERS | WA10096 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A146994 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (Кг) | 0.21100 |
| Висота упаковки | 50 |
| Довжина паковання | 290 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69101325181 |
| Ширина упаковки | 190 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
