
Фільтр повітряний HONDA ACCORD 1.5 18- (вир-во DENCKERMANN) A146986 UA22
454 ₴
- В наявності
- Код: 69101325179-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний HONDA ACCORD 1.5 18- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101325179

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A146986
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DENCKERMANN | A146986 | FRAM | CA12290 | HONDA | 172206A0A00 |
| WIX FILTERS | WA10813 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A146986 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (Кг) | 0.19500 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69101325179 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 180 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴
