bvd_ggl
Фільтр повітряний (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001069686

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EAF00062M
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAW | 178010P060 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 19334594 | TOYOTA | 17801380518E |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00062M |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 321 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (Кг) | 0.54000 |
| Висота упаковки | 70 |
| Довжина паковання | 330 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69001069686 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 280 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴

