bvd_ggl
Фільтр повітряний Case New Holland C14210/2(MANN)

КОД ТОВАРУ
18101293193

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C14210/2
(MANN-FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| № артикула рекомендованого додатку |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAN | C142102 | Mobis | 11S740120 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C142102 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 328 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (Кг) | 0.81500 |
| Висота упаковки | 160 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 18101293193 |
| Ширина упаковки | 360 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| No артикула рекомендованого прил | CF 850/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴

