
Фільтр повітряний (вир-во MANN) C3210 UA22
818 ₴
- В наявності
- Код: 6910993201-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C3210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (Кг) | 0.10000 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 6910993201 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴
