
Фільтр повітряний WA9556/AP022/2 (вир-во WIX-FILTERS UA) WA9556 UA22
263 ₴
- В наявності
- Код: 4610774833-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9556 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500 C, Grande Punto, Punto, Fiorino, Linea, Ypsilon, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (Кг) | 0.18500 |
| Висота упаковки | 65 |
| Довжина паковання | 105 |
| Код товару | 4610774833 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴
