
Фільтр повітряний WA6411/AR229 (вир-во WIX-FILTERS) WA6411 UA22
205 ₴
- В наявності
- Код: 46001640-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6411 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 186 мм |
| Зовнішній діаметр | 244 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 10, 19, Rapid, 11, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (Кг) | 0.25000 |
| Висота упаковки | 70 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 46001640 |
| Форма | Круглий |
| Ширина упаковки | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴
