
Фільтр повітряний (вир-во MANN) C17137X UA22
945 ₴
- В наявності
- Код: 46102847-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C17137X |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 192 мм |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 166 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (Кг) | 0.43000 |
| Висота упаковки | 180 |
| Довжина паковання | 170 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 46 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 46102847 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 170 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴
