
Фільтр повітряний (вир-во WIX-FILTERS) WA9589 UA22
539 ₴
- В наявності
- Код: 46003371-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9589 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (Кг) | 0.30000 |
| Висота упаковки | 80 |
| Довжина паковання | 270 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 46003371 |
| Ширина упаковки | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴
