
Фільтр повітряний WA9511/362/4 (вир-во WIX-FILTERS) WA9511 UA22
398 ₴
- В наявності
- Код: 46101005-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9511 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 195 мм |
| Внутрішній діаметр | 78.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 162 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ід. No коробки передач | 9S-1310 TO |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (Кг) | 0.30000 |
| Висота упаковки | 210 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортування | Да |
| Код двігуна | F2BE3681 |
| Код товару | 46101005 |
| Ширина упаковки | 160 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴
