Сальник маточини 60X73X11/7 MB SPRINTER (вир-во Elring) 016.620 UA22
  • В наявності
  • Код: 648804-omg
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сальник маточини 60X73X11/7 MB SPRINTER (вир-во Elring)
КОД ТОВАРУ
648804
АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
(Elring)
Характеристика
Властивість
Вага (кг)
код УКТЗЕД
Базова одиниця
шт.
Країна виробництва
уточнюйте
Ширина упаковки
120
Висота упаковки
20
Довжина упаковки
120
Сторона монтажу
Ширина 1 [мм]
11
Матеріал
FPM (Fluor-Kautschuk)
Конструкція радіального ущільне
A/BS
Тип крутіння
змінне кручення
Ширина 2 [мм]
7
Захист від пилу
з пилозахисним краєм
Рік виробництва до
08/1967
Імпортовано
Так
КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
Виробник Артикул Виробник Артикул Виробник Артикул
FEBI BILSTEIN 23662 Hans Pries (Topran) 109477 MALO 1128PFL
MERCEDES-BENZ A9029970246 MERCEDES-BENZ 9029970246 SWAG 10923662
ЗАСТОСУВАННЯ
Марка / Модель Марка / Модель Марка / Модель
Сальник PUCH G-MODELL (W461)Сальник PUCH G-MODELL (W463)
Характеристики
Основні
ВиробникELRING
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
Внутрішній діаметр60 мм
Зовнішній діаметр73 мм
Висота11 мм