САЛЬНИК маточини 50X70X10/13.5 MB (вир-во Elring) 009.076 UA22
  • В наявності
  • Код: 648802-omg
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
САЛЬНИК маточини 50X70X10/13.5 MB (вир-во Elring)
КОД ТОВАРУ
648802
АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
(Elring)
Характеристика
Властивість
Вага (кг)
код УКТЗЕД
Базова одиниця
шт.
Ширина упаковки
120
Висота упаковки
20
Довжина упаковки
120
Матеріал
NBR (бутадієн-нітрильний каучук)
Конструкція радіального ущільне
A/BS
Захист від пилу
з пилозахисним краєм
Імпортовано
Так
КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
Виробник Артикул Виробник Артикул Виробник Артикул
Corteco 12016442B Corteco 12016442 DT 420623
ЗАСТОСУВАННЯ
Марка / Модель Марка / Модель Марка / Модель
Характеристики
Основні
ВиробникELRING
Код запчастини009076
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
Внутрішній діаметр50 мм
Зовнішній діаметр70 мм
Висота10 мм