САЛЬНИК диференціала MB 37X61X10/14 ACM B1BAFGSFRD (вир-во Corteco) 01019477B UA22
  • В наявності
  • Код: 6900375085-omg
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
САЛЬНИК диференціала MB 37X61X10/14 ACM B1BAFGSFRD (вир-во Corteco)
КОД ТОВАРУ
АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01019477B
(Corteco)
Характеристика
Властивість
Вага (кг)
код УКТЗЕД
Базова одиниця
шт.
Ширина упаковки
75
Висота упаковки
10
Довжина упаковки
75
Внутрішній діаметр 1 [мм]
37
Матеріал
АСМ (поліакриловий каучук)
Тип крутіння
праве кручення
Зовнішній діаметр 1 [мм]
61
10
Висота 2 [мм]
14
Імпортовано
Так
КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
Виробник Артикул Виробник Артикул Виробник Артикул
Elring 586994 Elring 268420 Hans Pries (Topran) 408517
ЗАСТОСУВАННЯ
Марка / Модель Марка / Модель Марка / Модель
САЛЬНИК VW PASSAT Variant (365)
Характеристики
Основні
Код запчастини01019477B
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
ВиробникCorteco
МатеріалПоліакрилат
Напрямок обертання сальникаПраве
Висота10 мм
Внутрішній діаметр37 мм
Зовнішній діаметр61 мм