
Фільтр повітряний (вир-во Mando) MAF032 UA22
346 ₴
- В наявності
- Код: 69001093047-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001093047

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MAF032
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST200KK18 | ACEMARK | 132689 | ACKOJA | A520422 |
| ALCO (ZYPERN) | MD8330 | ALCO FILTER | MD8330 | AMC | KA1569 |
| AUTOMOTOR FRANCE | LAT573 | Azumi | A13321 | BEISSBARTH | A10178OE |
| Blue Print | ADG02274 | BORG & BECK | BFA2485 | BOSCH | F026400522 |
| DIAMAX | DA2827 | DJ PARTS | FA1510 | Dr!ve+ | DP1110100640 |
| DYNAMATRIX | DAF2687 | HERTH + BUSS ELPARTS | J1320322 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320322 |
| Herth+Buss | J1320322 | HIFI FILTER | SA8502 | IAP QUALITY PARTS | 12121077 |
| IAP QUALITY PARTS | 12121077G | INTERPARTS CVJ | IPAH040 | ITN | FA1837 |
| JPN | 20F0323JPN | KAISHIN | A10178OE | KAVO | KA1569 |
| KAVO PARTS | KA1569 | KLAXCAR FRANCE | FA584z | LAUTRETTE | ELP9351 |
| LUBERFINER | AF4022 | LUCAS FILTERS | LFAF216 | MagnetiMarelli | 154703878430 |
| MAHLE | LX2687 | MANDO | MAF032 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MAF032 |
| MASTER SPORT | 26018LFPCSMS | MASTER-SPORT | 26018LFPCSMS | MASUMA | MFAK300 |
| MAXGEAR | 261399 | MEYLE | 28123210009 | MISFAT | P544 |
| Mobis | 281133G300 | MOTAQUIP | LVFA1468 | NAPA | NFA1195 |
| NAPA | NFA9642 | NPS | K132A30 | Optimal | FA00928 |
| PATRON | PF1284KOR | PEMEBLA | JAPFAK18S | PUROLATOR | LX2687 |
| RED LINE | 36KI048 | RED-LINE | 36KI048 | REVITA | FRA02004 |
| RIDEX | 8A0355 | SogefiPro | PA7696 | SOLID AUTO | K101025 |
| Stellox | 7101493SX | STEP FILTERS | AE46438 | SURE FILTER | SFA2G30 |
| TECNECO FILTERS | AR26018PMJ | TJ FILTERS | QFA0314 | TRUPART | FAP2142 |
| UNIPART | UGCGFE4279 | WE PARTS | 18376 | ZEKKERT | LF2028 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MAF032 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (Кг) | 0.45200 |
| Висота упаковки | 55 |
| Довжина паковання | 305 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69001093047 |
| Ширина упаковки | 200 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴
