
Інтеркулер Hyundai Tucson/Kia Sportage 05- (Van Wezel) 82004226 UA22
5 121 ₴
- В наявності
- Код: 46001369377-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Інтеркулер Hyundai Tucson/Kia Sportage 05- (Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
46001369377

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
82004226
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0190180002 | AKS DASIS | 567000N | AUTOGAMMA | 104940 |
| AVA COOLING | HY4226 | DIEDERICHS | DCA1066 | EACLIMA | 36A28005 |
| JDEUS | M854034A | MagnetiMarelli | 351319203470 | Mobis | 2827127250 |
| Mobis | 2827127251 | Nissens | 96661 | NPS | H816I03 |
| NRF | 30371 | PEMEBLA | 42841 | PRASCO | HY4226 |
| RED-LINE | 51HY049 | SATO TECH | I10145 | Stellox | 1040231SX |
| Valeo | 818349 | Van Wezel | 82004226 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 82004226 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 190 мм |
| Ширина ядра радіатора | 200 мм |
| Глибина ядра радіатора | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (Кг) | 3.17400 |
| Висота упаковки | 220 |
| Довжина паковання | 420 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 46001369377 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Негабарит | Негабарит |
| Розмір решітки | 190 - 205 - 90 |
| Ширина упаковки | 320 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 121 ₴
