
Радіатор кондиціонера OPEL ANTARA/CHEV CAPT 2.2 CDTi (вир-во Van Wezel) 37005612 UA22
3 449 ₴
- В наявності
- Код: 46131333990-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор кондиціонера OPEL ANTARA/CHEV CAPT 2.2 CDTi (вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
46131333990

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
37005612
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0370160039 | AKS DASIS | 152048N | AUTOGAMMA | 107607 |
| AVA COOLING | OL5612 | AVA COOLING | OL5612D | AVA COOLING | OLA5612D |
| BUGOBROT | 62OL5612 | DIEDERICHS | DCC1741 | EACLIMA | 30C54059 |
| GENERAL MOTORS | 42458588 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4818691 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 20874703 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 42458588 | HELLA GROUP | 8FC351008364 | MAHLE | AC66000S |
| MAXGEAR | AC830005 | Nissens | 940569 | NRF | 350225 |
| PRASCO | OL5612 | PRASCO | OL5612D | PRASCO | OLA5612D |
| PRASCO | OP810C002 | SATO TECH | C12340 | THERMOTEC | KTT110521 |
| Van Wezel | 37005612 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 37005612 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 328 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (Кг) | 2.20000 |
| Висота упаковки | 100 |
| Довжина паковання | 850 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | без осушувача |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 46131333990 |
| Розмір решітки | 640 - 328 - 16 |
| Ширина упаковки | 400 |
| код УКТЗЕД | 8418991000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴
