
Прокладка головка циліндра HYUNDAI 2,2 CRDI D4CB 2! 1.05mm 22311-4A120 2006-2011 MLS (вир-во Elring 800.610 UA
1 814 ₴
- В наявності
- Код: 46101333656-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Прокладка головка циліндра HYUNDAI 2,2 CRDI D4CB 2! 1.05mm 22311-4A120 2006-2011 MLS (вир-во Elring

КОД ТОВАРУ
46101333656

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
800.610
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST460KK03C | ASHIKA | 460KK03C | ASHUKI | I60105O |
| BGA | CH3610C | Elring | 800610 | FAI AutoParts | HG2171B |
| GLASER | H8494320 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1250573 | IMEX | IMX611024420 |
| IMEX | IMX800610 | Japanparts | GTK03C | JAPKO | 46K03C |
| MagnetiMarelli | 600000023020 | MEC-DIESEL | 872578 | Mobis | 800610 |
| Mobis | 611024420 | PEMEBLA | JAPGTK03C | RED LINE | 34HY005 |
| RED-LINE | 34HY005 | VICTOR REINZ | 611024420 | Vitobello Ricambi | 18935N |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 800610 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.05 мм |
| Товщина після затягування | 1.05 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (Кг) | 0.45500 |
| Висота упаковки | 5 |
| Довжина паковання | 550 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 46101333656 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 250 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 814 ₴
