
Сайлентблок важеля OPEL ANTARA, CHEVROLET CAPTIVA 06- (Вир-во MONROE) L24867 UA22
279 ₴
- В наявності
- Код: 46291295515-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сайлентблок важеля OPEL ANTARA, CHEVROLET CAPTIVA 06- (Вир-во MONROE)

КОД ТОВАРУ
46291295515

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
L24867
(Monroe)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Chevrolet | Сайлентблок Opel |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | L24867 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 41.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Antara, Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Monroe |
| Вага (Кг) | 0.10000 |
| Висота упаковки | 43 |
| Довжина паковання | 60 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 46291295515 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 43 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴
