
Фільтр повітряний INFINITI FX, QX70 30d 10- (вир-во DENCKERMANN) A142146 UA22
400 ₴
- В наявності
- Код: 69101371589-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний INFINITI FX, QX70 30d 10- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101371589

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A142146
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 2001140 | ASHUKI | N00251 | Blue Print | ADN12278 |
| DENCKERMANN | A142146 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321078 | Herth+Buss | J1321078 |
| JS ASAKASHI | A22005 | KAISHIN | A10302 | NIPPARTS | N1321086 |
| Nissan | 165461BY0A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A142146 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | QX70, FX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (Кг) | 0.23000 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69101371589 |
| Ширина упаковки | 195 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
