bvd_ggl
Підшипник кульковий 6005 2RSR (FAG)

КОД ТОВАРУ
871369065

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6005-2RSR
(FAG)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Підшипник кульковий 6005 2RSR (FAG)
Внутрішній діаметр (мм) d 25
Зовнішній діаметр (мм) D 47
Ширина (мм) B 12
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HONDA | 9612060050 | ISUZU | 900090142 | MAZDA | 0645275000 |
| MERCEDES-BENZ | A2019810025 | MERCEDES-BENZ | 2019810025 | Nissan | 23363V0700 |
| Nissan | 21023Z5502 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Код запчастини | 60052RSR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FAG |
| Вага (Кг) | 0.08060 |
| Висота упаковки | 10 |
| Довжина паковання | 55 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 871369065 |
| Ширина упаковки | 55 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

