Сальник диференціала 44X67X10/15.5 ACM B1BASLSFDRW (вир-во Corteco)
  • В наявності
  • Код: 6900375146-omg
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
КОД ТОВАРУ
АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01025620B
(Corteco)
Характеристика
Властивість
Вага (кг)
код УКТЗЕД
Базова одиниця
шт.
Ширина упаковки
100
Висота упаковки
20
Довжина упаковки
90
Внутрішній діаметр 1 [мм]
44
Материал
АСМ (полиакриловий каучук)
Тип кручения
переменное кручение
Зовнішній діаметр 1 [мм]
67
10
Висота 2 [мм]
15,5
Защита от пили
с пилезащитним краем
Импортирован
Да
КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
Виробник Артикул Виробник Артикул Виробник Артикул
BMW/MINI 31537500180 BMW/MINI 33411214142 DANA 2001326
ЗАСТОСУВАННЯ
Марка / Модель Марка / Модель Марка / Модель
Сальник Land Rover DISCOVERY IV (L319)Сальник Land Rover DISCOVERY III (L319)
Характеристики
Основні
Код запчастини01025620B
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
ВиробникCorteco
МатеріалПоліакрилат
Висота10 мм
Внутрішній діаметр44 мм
Зовнішній діаметр67 мм