Сальник маточини 37X78.3X8/12 MB (вир-во Elring)
  • В наявності
  • Код: 46103287-omg
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
КОД ТОВАРУ
АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
(Elring)
Характеристика
Властивість
Вага (кг)
код УКТЗЕД
Базова одиниця
шт.
Ширина упаковки
120
Висота упаковки
20
Довжина упаковки
120
Ширина 1 [мм]
8
Материал
АСМ (полиакриловий каучук)
Тип кручения
переменное кручение
Конструкція радіального ущільне
SP AW/B
Импортирован
Да
КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
Виробник Артикул Виробник Артикул Виробник Артикул
Corteco 01019475B FEBI BILSTEIN 34816 Hans Pries (Topran) 408189
MALO 924IAC MERCEDES-BENZ A0089973247 MERCEDES-BENZ 0089973247
Stellox 3400179SX SWAG 10934816 VICTOR REINZ 813507200
ЗАСТОСУВАННЯ
Марка / Модель Марка / Модель Марка / Модель
Характеристики
Основні
ВиробникELRING
Код запчастини587001
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
Внутрішній діаметр37 мм
Зовнішній діаметр78.3 мм
Напрямок обертання сальникаЗмінне
МатеріалПоліакрилат
Висота8 мм