Сальник диференціалу MB 45X85.3X8/14 (вир-во Corteco)
  • В наявності
  • Код: 46101191582-omg
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
КОД ТОВАРУ
АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01032876B
(Corteco)
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Сальник диференціалу MB 45X85.3X8/14 (вир-во Corteco) 01020315B зніяти з пр-ва, заміна на 01032876B
Характеристика
Властивість
Вага (кг)
код УКТЗЕД
Базова одиниця
шт.
Ширина упаковки
90
Висота упаковки
20
Довжина упаковки
90
Внутрішній діаметр 1 [мм]
45
Материал
АСМ (полиакриловий каучук)
Тип кручения
переменное кручение
Зовнішній діаметр 1 [мм]
85,3
8
Висота 2 [мм]
14
Защита от пили
с пилезащитним краем
Импортирован
Да
КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
Виробник Артикул Виробник Артикул Виробник Артикул
Corteco 01020315B Elring 587915 Elring 905910
Ssangyong 0209972347 Ssangyong 0229979847 Stellox 3400198SX
VICTOR REINZ 813514800
ЗАСТОСУВАННЯ
Марка / Модель Марка / Модель Марка / Модель
Сальник Skoda SUPERB II УНИВЕРСАЛ (3T5)
Характеристики
Основні
Код запчастини01032876B
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
ВиробникCorteco
МатеріалПоліакрилат
Висота8 мм
Внутрішній діаметр45 мм
Зовнішній діаметр85 мм