
Колодка гальм. диск. Nissan, Renault передн. (вир-во TRW) GDB3622 UA22
1 992 ₴
- В наявності
- Код: 69351324087-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. Nissan, Renault передн. (вир-во TRW)

КОД ТОВАРУ
69351324087

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
GDB3622
(TRW)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 37621NS | 4U Autoparts | 37621NS | A.B.S. | 35045 |
| A.B.S. | P56100 | ACDelco | 19374088 | ADVICS | SN205 |
| APEC | PD3673 | APEC braking | PAD2032 | ASHIKA | 5001160 |
| ASHUKI | N00985 | BENDIX Braking | BPD1083 | Blue Print | ADN142176 |
| BORG & BECK | BBP2487 | BOSCH | 0986494720 | BOSCH | 0986424011 |
| BRAXIS | AA0617 | BRECK | 220650070110 | BREMBO | P56100 |
| BREMBO | P56100N | BREMBO | P56105N | BREMSI | BP3629 |
| BSG | BSG75200024 | CAR | PNT5791 | CHAMPION | 573659CH |
| Cifam | 82210100 | COMLINE | CBP32278 | COMLINE | ADB32278 |
| CTR | CKN149 | CWORKS | C11CR0055 | DEEVO | BP84380 |
| DIAMAX | N09877 | DJ PARTS | BP2669 | EUROBRAKE | 5502222272 |
| EUROREPAR | 1667814380 | FEBEST | 0201J11EF | FEBI BILSTEIN | 116266 |
| FENOX | BP43485 | FERODO | FDB4843 | FOMAR Friction | FO266181 |
| FREMAX | FBP1980 | fri.tech. | 10340 | FTE | 9001263 |
| GIRLING | 6136226 | GOODWILL | 1103F | Hans Pries (Topran) | 624508 |
| HELLA | 8DB355021691 | HELLA PAGID | 8DB355021691 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3601007 |
| Hi-Q | SP1715 | IAP QUALITY PARTS | 70413111 | IAP QUALITY PARTS | 70413111X |
| IAP QUALITY PARTS | 70413111P | ICER | 182181 | IPS Parts | IBD1105 |
| Japanparts | PA160AF | JAPKO | 50160 | Juratek | JCP8146 |
| Jurid | 573659J | JURID-BENDIX | BPD1083 | KALE | 2206516714 |
| KAMOKA | JQ101336 | KAWE | 1090053 | KEY PARTS | KBP2487 |
| LPR | 05P1975 | LYNX | BD5747 | MAGNETI MARELLI | 363700456100 |
| MAGNETI MARELLI | 323700051200 | MagnetiMarelli | 363916060811 | MALO | 1051138 |
| MAXGEAR | 192943 | MDR | MFP2160 | Metelli | 2210100 |
| MEYLE | 0252206518PD | MEYLE | 0252206518 | MGA | 1189 |
| MILES | E400557 | Mintex | MDB3717 | MK Kashiyama | D1339 |
| MK Kashiyama | D1339H | MOTAQUIP | LVXL1797 | MOTRIO | 8660006305 |
| NAPA | PBP7613 | NECTO | FD7667A | NIPPARTS | N3601111 |
| Nissan | D10604CA0A | Nissan | D10604EA0A | Nissan | D10604BA0A |
| NISSHINBO | NP2074 | NK | 222272 | NPS | N360N28 |
| OJD (QUICK BRAKE) | 1090053R1 | OPEN PARTS | BPA131822 | Pagid | T2393 |
| POLCAR | IE182181 | POLCAR | FDB4843 | POLCAR | BS0986424011 |
| ProfiPower | 1B1217 | QUARO | QP1086 | QUARO | QP1086C |
| QUICK BRAKE | 1090053 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Nissan |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3622 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | TRW |
| Вага (Кг) | 1.32000 |
| Висота упаковки | 90 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69351324087 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 992 ₴
