
Фільтр паливний JOHN DEERE(WIX) 33531 UA22
989 ₴
- В наявності
- Код: 18101293865-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр паливний JOHN DEERE(WIX)

КОД ТОВАРУ
18101293865

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
33531
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAN | WK8100 | RENAULT | 6005012113 | RENAULT | 6005023306 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | 33531 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 135 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (Кг) | 0.30000 |
| Висота упаковки | 80 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 18101293865 |
| Ширина упаковки | 80 |
| код УКТЗЕД | 8421230090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴
