
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CRUZE, ORLANDO передн./задн. (вир-во Bosch) 0 986 494 434 UA22
1 506 ₴
- В наявності
- Код: 46351163577-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CRUZE, ORLANDO передн./задн. (вир-во Bosch)

КОД ТОВАРУ
46351163577

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 494 434
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37764 | A.B.S. | P59077 | ABE | C1X037ABE |
| ACDelco | AC895781D | AISIN | BPOP1015 | APEC braking | PAD1772 |
| APEC braking | PD3269 | APEC braking | PAD1864 | ASHIKA | 500WW13 |
| ASHUKI | 10805190 | ATE | 13046072632 | ATE | 13047072632 |
| AUTOMEGA | 3005420115 | AYWIPARTS | AW1810513 | Bendix | 573325B |
| Blue Print | ADW194204 | Blue Print | ADG042122 | BORG & BECK | BBP2228 |
| BOSCH | 0986494657 | Brake ENGINEERING | PA1865 | Brake ENGINEERING | PA494 |
| BRECK | 250340070110 | BREMBO | P59077X | BREMBO | P59077N |
| BREMBO | P59077 | BREMSI | BP3405 | BSG | BSG70200020 |
| BUICK | 22737859 | BUICK | 13301234 | BUICK | 13412810 |
| CADILLAC | 22799077 | CHAMPION | 573325CH | Cifam | 8228390 |
| COBREQ | N2012 | COMLINE | ADB32037 | COMLINE | CBP32037 |
| CTR | CKKD26 | Delphi Poland S.А. | LP2170 | DENCKERMANN | B111236 |
| DJ PARTS | BP2152 | Don | PCP1079 | DURON | DBP254264 |
| E.T.F. | 121405 | EUROBRAKE | 5502223646 | FAST | FT29520 |
| FEBI BILSTEIN | 16788 | FEBI BILSTEIN | 16834 | FENOX | BP43060 |
| FERODO | FDB4264 | FERODO | FDB4264W | FERODO | FSL4264 |
| FOMAR Friction | FO895781 | FOMAR Friction | FO448181 | FORD | 1605178 |
| FORD | 1605135 | fri.tech. | 8560 | FRICTIONMASTER | MKD1467 |
| FRICTIONMASTER | ELT1467 | FTE | BL2611A1 | GALFER | B1G10209282 |
| GIRLING | 6113301 | GIRLING | 6118479 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 13301235 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 542115 | GM Korea | 13301235 | GM Korea | 13301234 |
| GM Korea | 22737859 | GM Korea | 542115 | GM Korea | 22799077 |
| GM Korea | 13412810 | Hans Pries (Topran) | 208007 | Hans Pries (Topran) | 722492 |
| HELLA | 8DB355028821 | HELLA PAGID | 8DB355032451 | HELLA PAGID | 8DB355028821 |
| HELLA PAGID | 8DB355015241 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3600914 | ICER | 181939 |
| ICER | 181939202 | Intelli | D282E | IPS Parts | IBD1W00 |
| Japanparts | PAW13AF | JAPKO | 50W13 | JP GROUP | 1263602619 |
| JP GROUP | 1263602610 | Juratek | JCP4264 | Jurid | 573325JC |
| Jurid | 573325J | KAISHIN | D10178 | KAMOKA | JQ1018528 |
| KASHIYAMA | D11349MH | KAVO PARTS | KBP1014 | KAVO PARTS | BP1020 |
| KAWE | 143102 | LPR | 05P1562 | LYNX | BD1813 |
| MagnetiMarelli | 323700006400 | MagnetiMarelli | 363700201959 | MagnetiMarelli | 600000096930 |
| MALO | 1050197 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Chevrolet CRUZE (J300) | Колодка Chevrolet CRUZE Наклонная задняя часть (J305) | Колодка Chevrolet CRUZE Station Wagon (J308) |
| Колодка Chevrolet TRAX | Колодка Chevrolet ORLANDO (J309) | Колодка Chevrolet VOLT |
| Колодка Opel ASTRA J (P10) | Колодка Opel ASTRA J SPORTS TOURER (P10) | Колодка Opel ZAFIRA TOURER C (P12) |
| Колодка Opel ASTRA GTC J | Колодка Opel ASTRA J седан | Колодка Opel MOKKA / MOKKA X (J13) |
| Колодка Opel AMPERA (R12) | Колодка VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494434 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 61.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze, Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | BOSCH |
| Вага (Кг) | 2.12000 |
| Висота упаковки | 90 |
| Довжина паковання | 110 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з притискною пластиною |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 46351163577 |
| Товщина (мм) | 18,7 |
| Ширина упаковки | 170 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 506 ₴
