
Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA V 2.4 05- (вир-во DENCKERMANN) A140410 UA22
239 ₴
- В наявності
- Код: 69101156711-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA V 2.4 05- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101156711

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A140410
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63472 | AMC Filter | HA703 | ASHIKA | 200HH27 |
| ASHUKI | 03965250 | BALDWIN | PA4447 | Blue Print | ADG02258 |
| BOSCH | F026400212 | COMLINE | CHY12267 | DJ PARTS | FA1064 |
| FILTRON | AP1087 | FRAM | CA10083 | Hans Pries (Topran) | 820221 |
| Interparts | IPAH036 | Japanparts | FAH27S | JAPKO | 20H27 |
| JC PREMIUM | B20521PR | JP GROUP | 3518601509 | KAISHIN | A10191 |
| KAVO PARTS | HA703 | KNECHT | LX1809 | KOLBENSCHMIDT | 50014312 |
| LYNX | LA1421 | MagnetiMarelli | 154703250430 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00018M |
| MANN-FILTER | C23011 | MAPCO | 60529 | MDR | MAF3H27 |
| Mobis | 281133K010 | Mobis | S281133K010 | MOTAQUIP | LVFA1466 |
| MULLER FILTER | PA3472 | NIPPARTS | J1320525 | NPS | H132I32 |
| ONNURI | GFAH055 | PARTS MALL | PAA051 | PATRON | PF1488 |
| PROFIT | 15122644 | Quinton Hazell | QFA0304 | RIDER | RD1340WA9608 |
| SCT Germany | SB2109 | SK SPEEDMATE | SMAFH031 | TOKOCARS | T1203021 |
| UNIFLUX FILTERS | XA319 | WIX FILTERS | WA9608 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai SONATA V (NF) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A140410 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (Кг) | 0.10000 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69101156711 |
| Ширина упаковки | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴
