
Фільтр повітряний MAZDA 3, 6, CX-5 2.0, 2.5 11- (вир-во DENCKERMANN) A141795 UA22
275 ₴
- В наявності
- Код: 69101156713-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний MAZDA 3, 6, CX-5 2.0, 2.5 11- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101156713

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A141795
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63635 | AMC Filter | MA5651 | AMC Filter | MA5620 |
| ASHIKA | 2003343 | ASHUKI | M03190 | Blue Print | ADM52264 |
| BOSCH | F026400347 | COMLINE | EAF847 | COMLINE | EAF846 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7773 | DENCKERMANN | A141795 | FILTRON | AP1136 |
| FRAM | CA11259 | HENGST FILTER | E1117L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1323063 |
| Interparts | IPA665 | Japanparts | FA343S | JAPKO | 20343 |
| JC PREMIUM | B23065PR | JS ASAKASHI | A25001 | KAISHIN | A10300 |
| KNECHT | LX4143 | LYNX | LA1917 | MANN-FILTER | C27019 |
| MAZDA | PE07133A0A | MDR | MAF3343 | MULLER FILTER | PA3635 |
| NIPPARTS | N1323065 | PROFIT | 15212343 | PURFLUX | A1564 |
| SAKURA | A17200 | SK SPEEDMATE | SMAFJ186 | TECNOCAR | A2488 |
| WIX FILTERS | WA9774 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A141795 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (Кг) | 0.35000 |
| Висота упаковки | 50 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69101156713 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴
