
Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (вир-во DENCKERMANN) A140320 UA22
233 ₴
- В наявності
- Код: 69101156794-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101156794

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A140320
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Mobis | S281132H000 | Mobis | 281132H000 | Mobis | L281132H000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai i30 (FD) | Фільтр Hyundai I30 УНИВЕРСАЛ (FD) | Фільтр KIA CEE'D SW (ED) |
| Фільтр KIA CEE'D Наклонная задняя часть (ED) | Фільтр KIA PRO CEE'D (ED) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A140320 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (Кг) | 0.30000 |
| Висота упаковки | 65 |
| Довжина паковання | 195 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69101156794 |
| Ширина упаковки | 235 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴
