
Колодки гальмівні передні дискові NISSAN LEAF ELECTRIC 10- (вир-во ASHIKA) 50-01-1001 UA22
918 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69001205497-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Колодки гальмівні передні дискові NISSAN LEAF ELECTRIC 10- (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
69001205497

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
50-01-1001
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Blue Print | ADN142179 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3601099 | Nissan | D10603TA0A |
| Nissan | D10603TS0A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки ASIA MOTORS |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 50011001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 141.7 мм |
| Висота | 55.8 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Leaf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (Кг) | 1.75000 |
| Висота упаковки | 80 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69001205497 |
| Ширина упаковки | 185 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴
