
Фільтр повітряний FORD MUSTANG 2.3-5.0 15- (вир-во DENCKERMANN) A146962 UA22
699 ₴
- В наявності
- Код: 69101325175-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний FORD MUSTANG 2.3-5.0 15- (вир-во DENCKERMANN)

КОД ТОВАРУ
69101325175

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A146962
(DENCKERMANN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | FR3Z9601A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A146962 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 284 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з моделлю | Mustang |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (Кг) | 0.44200 |
| Висота упаковки | 65 |
| Довжина паковання | 290 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69101325175 |
| Ширина упаковки | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴
