
Фільтр повітряний WA9478/AP003/7 (вир-во WIX-FILTERS) WA9478 UA22
393 ₴
- В наявності
- Код: 4610625-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9478 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Jeep, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, QX56 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (Кг) | 0.10000 |
| Висота упаковки | 40 |
| Довжина паковання | 300 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 4610625 |
| Форма | кутовою |
| Ширина упаковки | 310 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴
