Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX669 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 146 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з моделлю | Pajero, Pajero Sport, Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (Кг) | 0.56500 |
| Висота упаковки | 160 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 72,5 |
| Довжина 1 [мм] | 162 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортування | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 46101427 |
| Найбільша довжина [мм] | 240 |
| Ширина упаковки | 160 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴

