
Сайлентблок важеля HYUNDAI i30, KIA CEE'D, PRO CEE'D 05-12 перед. міст (Вир-во SIDEM) 881704 UA22
286 ₴
- В наявності
- Код: 6900868325-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сайлентблок важеля HYUNDAI i30, KIA CEE'D, PRO CEE'D 05-12 перед. міст (Вир-во SIDEM)

КОД ТОВАРУ
6900868325

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
881704
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Тип установки |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Mobis | 545001M100 | Mobis | 545011M100 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Hyundai i30 (FD) | Сайлентблок Hyundai I30 УНИВЕРСАЛ (FD) | Сайлентблок KIA CEE'D SW (ED) |
| Сайлентблок KIA CEE'D Наклонная задняя часть (ED) | Сайлентблок KIA PRO CEE'D (ED) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 881704 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | SIDEM |
| Вага (Кг) | 0.22000 |
| Висота упаковки | 40 |
| Довжина паковання | 60 |
| Код товару | 6900868325 |
| Найбільша довжина [мм] | 55 |
| Сторона встановлення | знизу |
| Тип керма | Поперечний важіль |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
| Ширина упаковки | 40 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴
