
Прокладка, головка циліндра TOYOTA LC 4.0 03-09 1GR-FE ліва (вир-во Elring) 430.780 UA22
1 478 ₴
- В наявності
- Код: 69001315466-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Прокладка, головка циліндра TOYOTA LC 4.0 03-09 1GR-FE ліва (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
69001315466

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
430.780
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Ajusa | 10202500 | BGA | CH9106 | Corteco | 83403275 |
| Elring | 430780 | GLASER | H4059000 | LYNX | SH0607 |
| MEC-DIESEL | 873621 | MEC-DIESEL | 871955 | TEIKIN | TG9264LS |
| TEIKIN | TG9264LNK | TOYOTA | 1111631011 | TOYOTA | 1111631010 |
| VICTOR REINZ | 615405500 | ZZVF | ZVVC060 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 430780 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Tundra, Land Cruiser, Prado, Tacoma, FJ Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (Кг) | 0.18000 |
| Висота упаковки | 5 |
| Довжина паковання | 420 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69001315466 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 220 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478 ₴
