
Фільтр паливний FORD TRANSIT 2.2 TDCI 12- (вир-во MANN) PU12003/1Z UA22
1 218 ₴
- В наявності
- Код: 69101364952-omg
+380 (63) 758-34-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр паливний FORD TRANSIT 2.2 TDCI 12- (вир-во MANN)

КОД ТОВАРУ
69101364952

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
PU12003/1Z
(MANN-FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1933663 | FORD | 2499389 | FORD | CC119176BB |
| FORD | 1930091 | FORD | CC119176AA | FORD | 1837319 |
| FORD | 1760383 | FORD | 2211613 | FORD | 1764944 |
| FORD | 1727201 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | PU120031Z |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 165 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANN-FILTER |
| Вага (Кг) | 0.29400 |
| Висота упаковки | 140 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортування | Да |
| Код товару | 69101364952 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 125 |
| код УКТЗЕД | 8421999000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴
